ZETA/ ZETA CARBON

Produkty firmy Dirt Freak takie jak, ZETA / ZETA CARBON / DRC / Motion oraz DELTA produkowane są od 2003 roku i sprzedawane na całym świecie. Mamy zaszczyt, jako generalny dystrybutor na Polskę oferować państwu wyżej wymienione akcesoria do motocykli tejże firmy.

Do ich produkcji Japońska firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały m.in.: Aluminium A 7009-T6 (do produkcji np. klamek) oraz A7075-T6 (do produkcji kierownic).

W ofercie elementy akcesoryjne począwszy od odpowietrzników po klamki, ozdobne dekle, pokrowce siedzeń, osłony tarcz i łańcuchów jak i klucze specjalistyczne, rolki manetki po elementy osłon wykonane z karbonu. W ofercie również m.in.: rampy najazdowe, podnośniki oraz uchwyty mocowań motocykli podczas transportu.

Szeroką gamę stanowią dodatkowe oświetlenia, mocowania oraz włączniki elektryczne (produkty DRC ). Na szczególną uwagę zasługują wydechy DELTA Barrel 4 do motocykli szosowych oraz trialowych. Ofertę domykają produkty MUDOFF czyli maty wykonane ze specjalnego materiału, które chronią przed nagromadzaniem się błota m.in. na : błotnikach, podnóżkach, kaskach oraz chłodnicach. W ofercie również elementy ochronne na buty oraz na koła (podczas transportu motocykli w pojazdach).