CROSS-COUNTRY ADVENTURES W MEFO SPORT POLSKA

Wzmocnione i poszerzone podnóżki, które są również cofnięte o 4mm i obniżone o 4mm posiadają LIFETIME GUARANTEE 😎
If you brake it, we will change them free of charge 😊
Wykonane metodą CNC z wytrzymałego i bardzo lekkiego aluminium stosowanego w lotnictwie jakim jest - 7075 T651 (T-6).
Trzy rzędy wymiennych śrub imbusowych (ocynkowane CrMo4) zapewniają doskonałą przyczepność bez nadmiernego niszczenia podeszwy butów.
Produkty CROSS-COUNTRY ADV zostały wykończone specjalną i trwałą powłoką podczas procesu ELOKSALACJI. Wzmacnia je i nadaje jednolity ładny szary kolor. Grubość tej powłoki to około 100-200µm.
Technika ta pozwala uzyskać na aluminium bardzo twardą, podobną do ceramiki powierzchnię o wysokiej odporności na zużycia.
Wytrzymałość na ściskanie aluminium pokrytego materiałem po eloksalacji jest porównywalna z wytrzymałością stali nierdzewnej.
W porównaniu do normalnej techniki eloksalacji lub anodowania na inny kolor np. pomarańczowy lub niebieski gdzie grubość powłoki wynosi od 5µm do 25µm powłoka na podnóżkach CROSS-COUNTRY nie ściera się po 3-6 miesiącach.
Element montażowy podnóżków został przeprojektowany i wzmocniony względem modeli OEM.
Dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Wystarczy spojrzeć na oryginalne podnóżki OEM, aby zauważyć różnicę w grubości aluminium.
Podnóżki te nie są stworzone tylko na rajd DAKAR, Africa Eco Race czy inne rajdy Cross-Country. Są szczególnie polecane na wyprawy dookoła świata, ekstremalne ekspedycje oraz wszelkie wyprawy długodystansowe 🏍
Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego lub do kontaktu mailowego info@mefo.pl bądź telefonicznego 501924609.
Polecamy 😊